PeLin Karahan Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PeLin Karahan Fan

PeLin Karahan SeverLerin BuLusma Noktası..

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

AsLı Enver Biyografisi...

3 posters
YazarMesaj
admin
Admin
admin

AsLı Enver Biyografisi... Empty
MesajKonu: AsLı Enver Biyografisi...   AsLı Enver Biyografisi... EmptyPtsi Ağus. 31, 2009 6:54 pm

Aslı Enver (24 yaşında): Pera Güzel Sanatlar Lisesi’nden mezun olan ve şu anda Haliç Üniversitesi’nin tiyatro bölümünde eğitimine devam eden Aslı Enver, dizide canlandırdığı Mine karakteri hakkında şunları söylüyor: "Almanya’dan Türkiye’ye getirilmiş bir kız. Kasaba gibi bir yere geliyor ve Deniz’i kendine aşık ediyor. Mine erkekleri kullanarak bir şeyler yapmak istiyor. Kendine göre haklı sebepleri var. Ben de 12 yaşıma kadar İngiltere’de yaşadım. Mine karakteri bana zıt olmasına rağmen bazı benzer yönlerimiz de yok değil." Genç oyuncu daha önce Hayat Bilgisi Dizisinde, Yapı Kredi, Lescon ve Molped reklamlarında rol almış.
https://pelinkarahanfan.ace.st
ALy

ALy

MesajKonu: Geri: AsLı Enver Biyografisi...   AsLı Enver Biyografisi... EmptyPtsi Ağus. 31, 2009 10:19 pm

TesekkürLer.Smile
sevimli_514

sevimli_514

MesajKonu: Geri: AsLı Enver Biyografisi...   AsLı Enver Biyografisi... EmptyÇarş. Eyl. 02, 2009 10:07 pm

çok saol
admin
Admin
admin

MesajKonu: Geri: AsLı Enver Biyografisi...   AsLı Enver Biyografisi... EmptyÇarş. Eyl. 02, 2009 10:13 pm

Rica Edeirm..Smile
https://pelinkarahanfan.ace.st

AsLı Enver Biyografisi...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» PeLin&AsLı
» Ege Aydan Biyografisi..
» PeLin Karahan Biyografisi
» Dağhan KüLegeç Biyografisi..
» Ceren Moray Biyografisi...