PeLin Karahan Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PeLin Karahan Fan

PeLin Karahan SeverLerin BuLusma Noktası..

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

NasıL ÜnLü OLdu..??

4 posters
YazarMesaj
admin
Admin
admin

NasıL ÜnLü OLdu..?? Empty
MesajKonu: NasıL ÜnLü OLdu..??   NasıL ÜnLü OLdu..?? EmptyCuma Eyl. 04, 2009 2:21 am

MECBUR KALIP BİR AJANSA KAYDOLUNCA...

Kavak Yelleri dizisiyle yıldızı parlayan Pelin Karahan oyunculuğa nasıl başladığını da şöyle anlattı: 'yakınlarım 'Pelin yüzün çok güzel. Bir reklam ajansa yazıl en azından reklam filminde oynarsın' diyordu. Ama ben bunu hiç istemiyordum. Fakat İstanbul'daki zor hayat şartları karşısında mecbur kalıp ajansa yazıldım. İlk reklam filmimi Çağan Irmak çekti. Onunla başlamak büyük şans. Ajanstan aradılar ve görüşmeye gitmemi söylediler. Görüşmeye gittim. 'Müzikle uğraşıyor musun?', 'Okullu musun?', 'Bir müzik aleti çalabiliyor musun?', 'Spor yapıyor musun?' gibi bir sürü soru sordular. Ben her soruya 'hayır' diyordum. Orada bir sürü insan vardı ve aralarında çok güzel fiziğe sahip mankenler de vardı. Onlara baktığımda hiç şansımın olmadığını düşündüm.'

Hem tecrübesiz hem kısa boylu olduğu için seçilemeyeceğini düşünen Karahan bir süre sonra kendisini ciddiye aldıklarını fark etmiş. Sonunda dizideki Aslı rolü de onun olmuş.
https://pelinkarahanfan.ace.st
sevimli_514

sevimli_514

MesajKonu: Geri: NasıL ÜnLü OLdu..??   NasıL ÜnLü OLdu..?? EmptyPtsi Eyl. 14, 2009 12:03 pm

saol canım
admin
Admin
admin

MesajKonu: Geri: NasıL ÜnLü OLdu..??   NasıL ÜnLü OLdu..?? EmptyPerş. Eyl. 17, 2009 2:51 pm

Rica Ederim..Smile
https://pelinkarahanfan.ace.st
Sevgi

Sevgi

MesajKonu: Geri: NasıL ÜnLü OLdu..??   NasıL ÜnLü OLdu..?? EmptyC.tesi Eyl. 19, 2009 11:57 am

teşekkürler
PeLLy*..!!

PeLLy*..!!

MesajKonu: Geri: NasıL ÜnLü OLdu..??   NasıL ÜnLü OLdu..?? EmptyPerş. Ekim 29, 2009 6:23 pm

İyiki olmuş yoks nerden tanıcaktık(:

NasıL ÜnLü OLdu..??
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Siteye Video NasıL EkLenir.!! [Video EkLemeden Önce Bakın]